Ruszyły wakacyjne promocje na paliwo. Jako pierwsza obniżkę wprowadziła sieć stacji Circle K. Rozsyłane są także SMS-y z informacją o promocji.

Promocja na paliwo na stacjach Circle K

23 czerwca o godz. 14:00 na stacjach rozpoczęła się promocja na paliwo. W dzień zakończenia roku szkolnego 2022/2023 na stacjach Circle K w całej Polsce pomiędzy godziną 14:00 a 17:00 można zatankować z rabatem 50 gr/l.

Z promocji nie będzie można skorzystać tak po prostu. Do uzyskania zniżki 50 gr na litrze konieczne jest przystąpienie do programu lojalnościowego Circle K Extra.

 Foto: Auto Świat

Sieć Circle K będzie prowadzić także promocję na paliwo przez całe wakacje — od piątku do niedzieli. W przypadku "Summer Weekends" obniżka cen będzie nieco mniejsza — wynosić będzie 35 gr na litrze. W ramach jednego tankowania (transakcji) zatankować będzie można maksymalnie 85 litrów paliwa. Promocja na paliwo obejmuje także LPG.

Promocja na paliwo także na stacjach Orlen

W wakacje promocja na paliwo obecna będzie także na stacjach paliw sieci Orlen. Daniel Obajtek podczas konferencji prasowej 23 czerwca powiedział: "Śladem zeszłego roku ogłaszam obniżkę cen paliw".

Warunki wakacyjnej promocji na paliwo na stacjach Orlenu pozostają bardzo podobne jak w ubiegłym roku. Od 30 czerwca każdy będzie mógł zatankować samochód o 30 gr na litrze taniej. Posiadacze karty dużej rodziny będą mogli napełnić zbiornik paliwa o 40 gr na litrze taniej. Jednorazowo może to być maksymalnie 50 litrów.

Akcja promocyjna potrwa do 31 sierpnia 2023 r. Aby wziąć w niej udział, trzeba być członkiem programu lojalnościowego Vitay.