Ceny paliw w dół. W jakich godzinach będzie promocja na Circle K

Pamiętacie zeszłoroczne wakacje? Stacje prześcigały się w promocjach obniżających ceny paliw. W tym roku może być podobnie, bo przymiarki do wprowadzenia rabatów zapowiedział już Orlen, a teraz pierwsza sieć ogłosiła start programu zniżkowego. Od godz. 14.00 do 17.00 w dzień zakończenia roku szkolnego 2022/2023 na stacjach Circle K w całej Polsce będzie można zatankować paliwo z rabatem w wysokości 50 gr/l. Ale to nie koniec – będzie też inna akcja trwająca przez całe wakacje.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Circle K - promocja na paliwa 2023

Z akcji "Summer Day" klienci będą mogli skorzystać tylko przez trzy godziny w piątek 23 czerwca, z drugiej natomiast ("Summer Weekends") – w każdy weekend aż do 3 września. Haczyk? W obydwu przypadkach do uzyskania zniżki konieczne jest przystąpienie do programu lojalnościowego Circle K Extra, ale można zrobić to nawet w dniu tankowania. Rabaty będą przyznawane zarówno na paliwa miles, jak i milesPLUS.

Promocja "Summer Weekends" będzie obowiązywała przez całe wakacje, ale nie będzie aż tak atrakcyjna, jak jednorazowa akcja z okazji zakończenia roku szkolnego. Tutaj od piątku do niedzieli klienci mogą liczyć na zniżkę w wysokości 35 gr/l. Rabatem zostanie objęty też SupraGas, czyli LPG. Oczywiście, są też obostrzenia – w ramach jednej transakcji można zatankować maksymalnie 85 l.

Stacja paliw Circle K w Warszawie Foto: Krzysztof Grabek / Auto Świat
Stacja paliw Circle K w Warszawie

Ceny paliw - czy spadną w wakacje także na innych stacjach?

Pod koniec maja br. "Rzeczpospolita" poinformowała o tym, że do wprowadzenia wakacyjnej promocji przymierza się Orlen. Według ustaleń dziennika z akcji zakładającej 30 gr rabatu za litr diesla i benzyny będą mogli skorzystać uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay. Tutaj też jednak mają obowiązywać limity zakupowe.

Jak na zagranie Circle K i Orlenu zareagują konkurencyjne stacje paliw? Zakładamy, że one także zaoferują zniżki na tankowanie. W poprzednie wakacje podobne programy uruchomiły niemal wszystkie największe sieci stacji paliw w Polsce.