Nagranie z całego zdarzenia zostało opublikowane na platformie Reddit przez jednego z kierowców. Podejrzewać możemy, że jeden z Fordów Super Duty z serii F zepsuł się w trakcie przewożenia naczepy z dość sporym ładunkiem. Były to trzy samochody osobowe marek Hyundai, Nissan oraz Porsche. Zarejestrowane nagranie pokazuje, że kierowca zepsutej ciężarówki zdecydował się nie wzywać profesjonalnej pomocy drogowej. Zamiast tego, holować zaczął go inny Ford Super Duty, co na pewno było dla auta niemałym obciążeniem.

Dużo wiary w pas ładunkowy

Kuriozum dodaje jeszcze sposób holowania zepsutej lawety. Okazuje się, że kierowcy postanowili całkowicie zaufać zapadkowemu pasowi ładunkowemu, który nie jest przeznaczony do holowania innych pojazdów. Jak podaje autor nagrania, jechali oni także z dużą prędkością, ponad 120 km/h. Zdecydowanie nie był to bezpieczny pomysł, a u kierujących górę wzięła lekkomyślność i pośpiech, a nie zdrowy rozsądek.

Internauta na jednym ze swoich wpisów potwierdził, że powiadomił policję, jednak nie wiemy, jak sytuacja potoczyła się dalej.