Niemiecki samochód sportowy został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji z Surrey w pobliżu miejscowości Cobham po tym, jak lokalne władze otrzymały telefoniczne zawiadomienie od innego użytkownika drogi. W rozmowie z funkcjonariuszami policji właściciel Boxstera S powiedział, że właśnie rozbił auto na obwodnicy Londynu i myślał, że "będzie w porządku," jeśli kontynuuje jazdę samochodem w takim stanie. Policja przetestowała kierowcę alkomatem. Był pod wpływem alkoholu, ale poniżej lokalnego limitu.

Rozbitym Porsche Boxster po autostradzie

Roads Policing Unit of the Surrey Police opublikowała na Twitterze zdjęcie rozbitego Porsche i wyraźnie widać, jak poważnych uszkodzeń doznał sportowy roadster. Tylny zderzak został oderwany od reszty pojazdu i wygląda na to, że właściciel po prostu wsadził go do bagażnika. Widzimy również, że tylna belka i oświetlenie zostały zniszczone.

Chyba nikomu nie trzeba udowadniać, że auto w takim stanie nie ma prawa poruszać się po drogach publicznych. Jest za to wielce prawdopodobne, że widoczne zniszczenia zakwalifikują ten egzemplarz do szkody całkowitej.

Ładowanie formularza...