Wypadek w Bożympolu Małym

13 maja 2024 r. o godzinie 8:55 na ulicy Rzecznej w Bożympolu Małym, 33-letni motocyklista stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w skarpę. W wyniku zdarzenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. Policja apeluje o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Poszukiwany i pod wpływem?

Okazało się, że mężczyzna nie tylko miał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, ale również był poszukiwany do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwo. Ponadto istnieje podejrzenie, że kierował motocyklem, będąc pod wpływem alkoholu.

Nielegalny motocykl

Policjanci ustalili, że motocykl, którym jechał mężczyzna, nie był zarejestrowany i został skradziony dwa tygodnie wcześniej. To kolejny przykład lekceważenia prawa i narażania życia innych uczestników ruchu drogowego.

 Foto: Policja

Śledztwo w toku

Obecnie policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Przypadek ten stanowi poważne ostrzeżenie przed lekceważeniem przepisów ruchu drogowego i pokazuje, jak nieodpowiedzialne zachowanie może prowadzić do tragicznych konsekwencji.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 15.05.2024, Policja Pomorska.