Policjanci zauważyli niebezpieczną jazdę mężczyzny w piątkowe popołudnie. Pomimo opadów deszczu i trudnych warunków na drodze, kierowca BMW zdecydował się na ryzykowną jazdę. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez policyjny videorejestrator. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedzi 27-latek.

Sroga kara za wyjątkowo niebezpieczną jazdę

Nieodpowiedzialna jazda 27-letniego kierowcy BMW zakończyła się surową karą. Mężczyzna, nie zważając na trudne warunki drogowe, pędził z prędkością 143 km/h na krajowej dwójce w Międzyrzecu Podlaskim. Przekroczył dozwoloną prędkość o aż 83 km/h! Interwencja policjantów z bialskiej grupy SPEED zakończyła się nałożeniem na niego mandatu w wysokości 2,5 tysiąca złotych oraz 15 punktów karnych.

mandat karny za wykroczenie kierowcy BMW
mandat karny za wykroczenie kierowcy BMW

Policja apeluje do wszystkich kierowców: pamiętajcie o bezpieczeństwie na drodze! Przestrzegajcie przepisów ruchu drogowego. Jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za bezpieczeństwo przewożonych pasażerów i innych uczestników ruchu. Nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych.