Model
BMW produkował ten model 118 w latach 2019 - 2021. Każda z 1 wariantów BMW 118 Diesel MR`19 E6d F40 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4319 mm, szerokości 1799 mm i wysokości 1434 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w BMW 118 Diesel MR`19 E6d F40 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1980 kg
Silnik
W tej wersji BMW 118 Diesel MR`19 E6d F40 znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w 118 Diesel MR`19 E6d F40 posiada pojemność 1995 cm3. Jego moc to 150 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 8-biegowa ) automatycznej. W tym modelu BMW 118 znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model BMW 118 posiada jeszcze 10 wersji.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 10 wersji wyposażenia. W wypadku tego odmiany jest to 118 Diesel MR`19 E6d F40 Advantage Steptronic. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
BMW 118 Diesel MR`19 E6d F40 figuruje w 1 wariantach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | 118 |
| Generacja | F40 |
| Wersja | Advantage Steptronic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1995 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1980 kg |
| Szerokość | 1799 mm |
| Długość | 4319 mm |
| Wysokość | 1434 mm |
| Pakiety |
|