Model
Lata produkcji tej generacji SF90 to 2019 - 2021. Standardowo FERRARI SF90 MR`21 ma wysokość 1191 mm i szerokość 1973 mm. Tym, co ustala styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4704 mm. Dzięki podobnym wielkościom ten SF90 MR`21 ma 2 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Ten SF90 MR`21 jest dostępny w 1 wariantach wyposażenia.
Silnik
Pod maską SF90 pracuje jednostka napędowa o pojemności 3990 cm3. Prezentowany SF90 MR`21 jest napędzany paliwem jakim jest hybryda benzyna-elektr.. Model posiada motor o mocy 1000 KM i automatyczną skrzynię biegów, która jest 8-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest 4WD (4x4). Poza wymienioną wersją silnikową FERRARI SF90 występuje w 2 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
SF90 MR`21 w wersji F1 to jedna z 1 wersji, modelu SF90 MR`21. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji FERRARI SF90 MR`21 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych FERRARI SF90 MR`21. Wśród parametrów znajdują się wartości obejmujące każdej z 1 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | FERRARI |
|---|---|
| Model | SF90 |
| Generacja | F173 |
| Wersja | F1 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | cabriolet |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 3990 cm³ |
| Moc | 735 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1570 kg |
| Szerokość | 1973 mm |
| Długość | 4704 mm |
| Wysokość | 1191 mm |