Model
MINI (BMW) Mini Paceman, produkowany w latach 2013 - 2016 , może zgodnie z homologacją przewozić 4 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny zapewnia 3 drzwi. Ponieważ Mini Paceman ma 4115 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie MINI (BMW) Mini Paceman 2.0 Diesel MR`13 ma 1522 mm wysokości i 1786 mm szerokości. MINI (BMW) Mini Paceman 2.0 Diesel MR`13 jest dostępny w 4 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o MINI (BMW) Mini Paceman
Silnik
MINI (BMW) Mini Paceman 2.0 Diesel MR`13 w wersji Cooper SD ma silnik, którego olej napędowy stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1995 cm3 generuje moc 112 KM. W przypadku tego wariantu MINI (BMW) Mini Paceman mówimy o samochodzie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten MINI (BMW) ma automatyczną przekładnię, która jest 6-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na MINI (BMW) Mini Paceman tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 3 wersji silnikowych.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 4 wersjach wyposażenia. Prezentowany MINI (BMW) to egzemplarz w standardzie określanym nazwą Cooper SD. Mini Paceman 2.0 Diesel MR`13 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki MINI (BMW). Model Mini Paceman 2.0 Diesel MR`13 istnieje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | MINI (BMW) |
|---|---|
| Model | Mini Paceman |
| Generacja | R61 |
| Wersja | Cooper SD |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1995 cm³ |
| Moc | 82 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1785 kg |
| Szerokość | 1786 mm |
| Długość | 4115 mm |
| Wysokość | 1522 mm |
| Pakiety |
|