Model
Mini Paceman 1.6 MR`13 to 3 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 4 pasażerów. Rozstaw osi w Mini Paceman 1.6 MR`13 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4115 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1786 mm szerokości oraz 1522 mm wysokości. MINI (BMW) produkował ten model 6 wersjach w latach 2013 - 2016.
Czytaj więcej o MINI (BMW) Mini Paceman
Silnik
MINI (BMW) w modelu Mini Paceman 1.6 MR`13 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 1598 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 218 KM. Samochód posiada napęd AWD (4x4) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową MINI (BMW) Mini Paceman posiada jeszcze 3 wersji silnika.
Wyposażenie
Mini Paceman 1.6 MR`13 w wersji Cooper Works ALL4 to jedna z 6 wersji, modelu Mini Paceman 1.6 MR`13. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji MINI (BMW) Mini Paceman 1.6 MR`13 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
MINI (BMW) Mini Paceman 1.6 MR`13 - dane techniczne dla wszystkich rodzai nadwoziowych występujących w latach 2013 - 2016.
Najważniejsze dane
| Marka | MINI (BMW) |
|---|---|
| Model | Mini Paceman |
| Generacja | R61 |
| Wersja | Cooper Works ALL4 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 160 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1840 kg |
| Szerokość | 1786 mm |
| Długość | 4115 mm |
| Wysokość | 1522 mm |
| Pakiety |
|