Model
NISSAN Primastar, produkowany od 2025 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5080 mm długości, 2312 mm szerokości i 2312 mm wysokości. NISSAN Primastar jest dostępny w 3 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o NISSAN Primastar
Silnik
NISSAN Primastar w wersji L1H1 Business ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 1997 cm3 generuje moc 110 KM. W przypadku wariantu Primastar mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten NISSAN ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na NISSANA Primastar tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 7 wariantów.
Wyposażenie
NISSAN Primastar L1H1 Business to jedna z 3 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla NISSANA Primastar, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | NISSAN |
|---|---|
| Model | Primastar |
| Wersja | L1H1 Business |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 3010 kg |
| Szerokość | 2312 mm |
| Długość | 5080 mm |
| Wysokość | 1971 mm |
| Pakiety |
|