Model
Skoda produkował ten model Yeti w latach 2009 - 2017. Każda z 1 wariantów Skoda Yeti 1.8 TSI MR`09 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4223 mm, szerokości 1793 mm i wysokości 1691 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w Skoda Yeti 1.8 TSI MR`09 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 2065 kg
Silnik
Pod maską Skoda Yeti 1.8 TSI MR`09 działa jednostka o pojemności 1798 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i generuje moc na poziomie 160 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest 4x4. Poza wymienioną wyżej wersją Skoda przewidział 12 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Skoda Yeti 1.8 TSI MR`09 w wersji Adventure 4x4. Jest to jedna z 6 wariantów wyposażenia, którą Skoda przewidział do tego modelu Yeti. Szczegóły specyfikacji Skoda Yeti 1.8 TSI MR`09 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Skoda Yeti 1.8 TSI MR`09 występuje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Generacja | 5L |
| Wersja | Adventure 4x4 |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4x4 |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1798 cm³ |
| Moc | 118 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2065 kg |
| Szerokość | 1793 mm |
| Długość | 4223 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|