Co prawda test, w którym wziął udział Trent Kimball, miał miejsce w 2014 r., ale dopiero teraz nagranie z niego stało się hitem sieci, wprawiając wielu internautów w osłupienie. Widać na nim prezesa, który siada za kuloodporną szybą jednego z produkowanych przez swoją firmę samochodów (dokładnie Mercedesa Benz).

Resztę artykułu znajdziesz pod materiałem wideo:

Niebezpieczny test. Usiadł za szybą samochodu i kazał do siebie strzelać

Drugi bohater wideo, który jest kierownikiem ds. w sprzedaży w TAC (Lawrence Kosub), strzela w szybę z karabinka AK-47. Jest to tzw. kałasznikow, którego potoczna nazwa pochodzi od nazwiska jego projektanta, czyli Michaiła Kałasznikowa. Broń jest radzieckim karabinkiem automatycznym opracowanym tuż po II wojnie światowej. W stronę szyby samochodowej zostaje skierowanych w sumie aż 8-10 strzałów z karabinu AK-47. Efekt? Szyba popękała, ale żaden z naboi jej nie przebił.

— czytamy w opisie do nagrania, które zostało opublikowane na Twitterze.

Nagranie wywarło ogromne wrażenie na internautach. Nie tylko ze względu na sam test i jego wynik, ale również na odważne zachowanie prezesa TAC w trakcie eksperymentu. Trent Kimball siedział bowiem spokojnie i nawet nie drgnął w momencie, gdy strzelano prosto do szyby, za którą siedział.

Źródło: ndtv.com

(AnG)

Ładowanie formularza...