Hannah Ko z Niemiec była tak bardzo zaskoczona zdjęciem, które zrobił jej fotoradar, że postanowiła pochwalić się nim w sieci. Nie przejmowała się nawet, że dostała mandat. Na swoim profilu na TikToku opublikowała krótkie nagranie, które bardzo szybko zdobyło rekordową liczbę odsłon, bo aż 2,1 mln. A wszystko za sprawą przypadkowego bohatera, którym okazał się jej ukochany pies. To właśnie on zwrócił na siebie uwagę internautów.

Czytaj także: Przy drodze stoi mężczyzna z wielkim napisem. Nie polubiłby się z policją

Dostała zdjęcie z fotoradaru, a tam "mistrz drugiego planu"

Hannah Ko od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na TikToku, na którym dzieli się licznymi zdjęciami oraz nagraniami swojego psa. Na wideo, które zdobyło rekordową liczbę odsłon, widać kobietę za kierownicą podróżującą razem ze swoim pupilem, który siedzi na tylnym siedzeniu. Chwilę później tiktokerka pokazuje kopertę z mandatem, a na samym końcu — zdjęcie z fotoradaru. Widać na nim Hannah Ko oraz psa, który stał się "mistrzem drugiego planu". Fotografia jest tak zrobiona, że wygląda, jakby to właśnie zwierzę kierowało samochodem.

Czytaj także: Fotoradar rekordzista stoi na "zakręcie mistrzów". Zarejestrował ponad 20,7 tys. wykroczeń

Internauci nie przeszli obojętnie obok nietypowego zdjęcia z fotoradaru. Zdobyło ono nie tylko ogromną liczbę odsłon (już ponad 2,1 mln!), ale również komentarzy. Oto niektóre z nich:

Czytaj także: Zasady pomiarów prędkości naruszają prawa kierowców. RPO apeluje do ministra

(AnG)