Dotychczas z Car Platform mogli korzystać wyłącznie pracownicy firm partnerskich – współpracowano z 18 klientami korporacyjnymi. Od teraz platforma dostępna jest również dla klientów indywidualnych.

Nowi użytkownicy, którzy zdecydują się nabyć lub wynająć auto poprzez Car Platform dodatkowo otrzymają prezent na start – kartę zakupową o wartości dwóch pełnych baków paliwa. Umożliwi ona skorzystanie z produktów dostępnych na stacjach Orlen takich jak: paliwo, akcesoria czy myjnia.

Dodatkowe korzyści z korzystania z Car Platform

Nie zabraknie również promocyjnych ofert dla biznesowych klientów. Karta Mobility 3.0 to benefit w postaci premii na wydatki związane z mobilnością. Karta skierowana jest do pracowników i kontraktorów b2b firm współpracujących z Car Platform. W jego kosztach partycypują pracodawca, dealer samochodowy oraz Car Platform.

Środki mogą zostać wykorzystane na działania związane bezpośrednio z nabytym autem – zakup paliwa, myjnię, opłaty drogowe i parkingowe, wypożyczalnie samochodów i innych pojazdów (w tym carsharing i hulajnogi), transport publiczny oraz taksówki. Co istotne, mogą być one kumulowane.

Ponadto na użytkowników Car Platform czekają liczne rabaty korporacyjne od importerów, dostęp do szerszej oferty, preferencyjne ceny samochodów przedkontraktowych czy wsparcie przez cały czas trwania umowy.