Foto: Policja

Czołowe zderzenie w nocy

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do tarnogórskiej policji w piątek po godzinie 22:30. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego. Wstępne ustalenia wskazują, że 19-letni kierowca kią ze Strzelec Opolskich, nie dostosowując prędkości do panujących warunków, zjechał na przeciwny pas ruchu, co doprowadziło do zderzenia z nadjeżdżającą skodą.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Ofiary wypadku w szpitalu

W wyniku wypadku do szpitala trafiła 41-letnia kierująca skodą, jej 10-letni syn oraz 45-letnia pasażerka. Obecnie wszyscy poszkodowani przechodzą niezbędne badania. Tarnogórscy śledczy zajmują się wyjaśnieniem dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia, które mogą przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

 Foto: Policja

Apel policji do kierowców

W obliczu tego tragicznego zdarzenia, policja apeluje do kierowców o zachowanie rozwagi i zdrowego rozsądku na drodze. Dostosowanie prędkości do warunków ruchu jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa sobie i innym uczestnikom ruchu. Wypadek w Zbrosławicach jest przestrogą, która powinna skłonić do refleksji każdego, kto siada za kierownicą.

 Foto: Policja

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 24.06.2024