• Kierowca volkswagena potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Niestety, 66-latki nie udało się uratować
  • Na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci, prokurator i biegły w dziedzinie rekonstrukcji wypadków komunikacyjnych
  • To już dziesiąta ofiara śmiertelna na drogach obsługiwanych przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie w tym roku

W sobotnie popołudnie w Rzepienniku Biskupim doszło do tragicznego wypadku. Kierowca volkswagena, 48-latek z powiatu tarnowskiego, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 66-letnią kobietę. Pomimo natychmiastowej reakcji ratowników i prób reanimacji, kobieta nie przeżyła. Policjanci z Komisariatu Policji w Ciężkowicach oraz załoga karetki pogotowia ratunkowego byli na miejscu jako pierwsi i przystąpili do oceny sytuacji oraz udzielania pomocy.

Wypadek na przejściu dla pieszych. Nie żyje 66-letnia kobieta

W związku z wypadkiem, w którym śmierć poniosła 66-latka, na miejsce udali się prokurator, biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków komunikacyjnych oraz śledczy. Postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tragicznego zdarzenia. Niestety, to już dziesiąta ofiara śmiertelna w tym roku na drogach publicznych obsługiwanych przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 24.10.2023, Tarnów.

Treść powstała przy wsparciu narzędzia sztucznej inteligencji.