Funkcjonariusze apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości ofiary oraz okoliczności wypadku. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia sprawy proszone są o kontakt z policją.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Tragiczny finał poszukiwań

Wczoraj po godzinie 15:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymał zgłoszenie o odnalezieniu ciała mężczyzny w przydrożnym rowie przy ul. Radawskiej, na wysokości posesji numer 125. Na miejscu zdarzenia przeprowadzono szczegółowe czynności dochodzeniowo-śledcze, w tym oględziny, zabezpieczenie śladów i dokumentację fotograficzną. Wstępne ustalenia wskazują, że do wypadku doszło na początku czerwca.

Poszukiwania tożsamości i świadków

Policjanci pod nadzorem prokuratora starają się ustalić tożsamość zmarłego, który był ubrany w spodnie dresowe z białymi paskami na nogawkach oraz czarne buty sportowe marki adidas. W związku z tym zwracają się z apelem do osób, które mogły być świadkami wypadku lub dysponują materiałem z wideorejestratorów, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu lub z Posterunkiem Policji w Wiązownicy.

Jak można pomóc?

Każdy, kto był świadkiem zdarzenia lub posiada nagrania z rejonu ul. Radawskiej, może odegrać kluczową rolę w ustaleniu okoliczności wypadku. Policja prosi o kontakt telefoniczny pod numerami 47 8241310 lub 478241570. Informacje mogą być niezwykle cenne dla śledztwa i pomóc w oddaniu sprawiedliwości ofierze.

Tekst powstał na podstawie komunikatu policji z dnia: 22.06.2024, Policja Podkarpacka.