Model
HUMMER H2 MR`02 wytwarzano w latach 2003 - 2010. Wymiary tego HUMMER H2 to: długość - 5170 mm, szerokość - 2063 mm oraz wysokość - 1993 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar H2 waży 3901 kg co jest przeciętnym wynikiem w swojej klasie. Ten H2 MR`02 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Silnik
HUMMER w modelu H2 MR`02 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 6162 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 398 KM. Samochód posiada napęd AWD (4x4) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową HUMMER H2 posiada jeszcze 1 wersji silnika.
Wyposażenie
HUMMER H2 MR`02 w wersji Luxury. Jest to jedna z 1 wariantów wyposażenia, którą HUMMER przewidział do tego modelu H2. Szczegóły specyfikacji HUMMER H2 MR`02 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki HUMMER. Model H2 MR`02 figuruje w 1 wariantach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | HUMMER |
|---|---|
| Model | H2 |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | Luxury |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 6162 cm³ |
| Moc | 293 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 3901 kg |
| Szerokość | 2063 mm |
| Długość | 5170 mm |
| Wysokość | 1993 mm |
| Pakiety |
|