Model
2 -drzwiowy RENAULT Twizy MR`15 został wyposażony w 2 miejsc dla podróżnych i ma 1454 mm wysokości. Szerokość ma 1381 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 2338 mm. Twizy MR`15 był produkowany przez RENAULT w latach 2011 - 2022 w 6 wersjach wyposażenia.
Silnik
RENAULT w modelu Twizy MR`15 umieścił silnik, którego zasilaniem jest prąd elektryczny. Pojemność jednostki napędowej to null cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 18 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z automatycznej skrzyni biegów. Jest to null-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową RENAULT Twizy posiada jeszcze 1 wersji silnika.
Wyposażenie
Twizy MR`15 w wersji Cargo 80 N wynajm ak. to jedna z 6 wersji, modelu Twizy MR`15. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji RENAULT Twizy MR`15 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twizy MR`15 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2011 - 2022.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twizy |
| Generacja | MAM |
| Wersja | Cargo 80 N wynajm ak. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2019 |
| Moc | 13 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 900 kg |
| Szerokość | 1381 mm |
| Długość | 2338 mm |
| Wysokość | 1454 mm |