Model
Lata produkcji tej generacji Twizy to 2011 - 2022. Standardowo RENAULT Twizy MR`15 ma wysokość 1454 mm i szerokość 1381 mm. Tym, co ustala styl karoserii tego modelu, jest jego długość, która wynosi 2338 mm. Dzięki podobnym miarom ten Twizy MR`15 ma 2 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Ten Twizy MR`15 jest dostępny w 6 wariantach wyposażenia.
Silnik
RENAULT - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Twizy. W wypadku tego modelu RENAULT Twizy liczba wersji silnikowych wynosi: 1. Prezentowany model Twizy MR`15 posiada motor o pojemności null cm3, który uzyskuje moc maksymalną 18 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, null-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
W specyfikacji wytwórca założył łącznie aż 6 wersji wyposażenia. Prezentowany Twizy to wersja Cargo 80 N zakup ak.. Takie auto nosi oznaczenie Twizy MR`15.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak demonstrują się dane techniczne dla RENAULT Twizy MR`15 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twizy |
| Generacja | MAM |
| Wersja | Cargo 80 N zakup ak. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2019 |
| Moc | 13 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 900 kg |
| Szerokość | 1381 mm |
| Długość | 2338 mm |
| Wysokość | 1454 mm |