Model
Lata produkcji tej generacji Twizy to 2011 - 2022. Standardowo RENAULT Twizy MR`15 ma wysokość 1454 mm i szerokość 1381 mm. Tym, co ustala styl nadwozia tego modelu, jest jego długość, która wynosi 2338 mm. Dzięki podobnym rozmiarom ten Twizy MR`15 ma 2 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Ten Twizy MR`15 jest dostępny w 6 wariantach wyposażenia.
Silnik
Pod maską RENAULT Twizy MR`15 znajdziemy motor o 18 KM mocy i pojemności null cm3. Jest to jeden z 1 silników, które RENAULT przewidział dla tego modelu. Twizy MR`15 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w RENAULT Twizy MR`15 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( null-biegowa ). Silnik w Twizy MR`15 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Twizy MR`15 jest ich 6 ).
Wyposażenie
W ofercie producent przewidział łącznie aż 6 wersji wyposażenia. Prezentowany Twizy to wersja Life 80. Takie samochód nosi oznaczenie Twizy MR`15.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Twizy MR`15 występuje w 1 wariantach nadwozia oraz w 6 odmianach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne Twizy w latach 2011 - 2022
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twizy |
| Generacja | MAM |
| Wersja | Life 80 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2017 |
| Moc | 13 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 900 kg |
| Szerokość | 1381 mm |
| Długość | 2338 mm |
| Wysokość | 1454 mm |