Model
RENAULT Twizy Life 80 N wynajm ak. to auto dla 2 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Twizy MR`15 Life 80 N wynajm ak. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 2338 mm, a pozostałe wymiary to: 1381 mm (szerokość) oraz 1454 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji RENAULT Twizy przypada na lata 2011 - 2022.
Silnik
RENAULT Twizy MR`15 w wersji Life 80 N wynajm ak. ma silnik, którego prąd elektryczny stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności null cm3 generuje moc 18 KM. W przypadku tego wariantu RENAULT Twizy mówimy o samochodzie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma automatyczną przekładnię, która jest null-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na RENAULT Twizy tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 1 wersji silnikowych.
Wyposażenie
W cenniku odszukamy Twizy MR`15 w wersji Life 80 N wynajm ak.. Life 80 N wynajm ak. to jedna z 6 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie RENAULT. To 2 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki RENAULT. Model Twizy MR`15 istnieje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Twizy |
| Generacja | MAM |
| Wersja | Life 80 N wynajm ak. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2017 |
| Produkcja Do | 2019 |
| Moc | 13 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 900 kg |
| Szerokość | 1381 mm |
| Długość | 2338 mm |
| Wysokość | 1454 mm |