Model
Skoda Yeti, produkowany w latach 2009 - 2017 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny dostarcza 5 drzwi. Ponieważ Yeti ma 4222 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 ma 1691 mm wysokości i 1793 mm szerokości. Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 jest dostępny w 12 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 działa jednostka o pojemności 1197 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i uzyskuje moc na poziomie 105 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją Skoda przewidział 12 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Ten Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 figuruje w 12 wariantach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Yeti 1.2 TSI MR`14 E5, a jego wersja wyposażenia to Active. Zawartość wyposażenia tej wersji Skoda występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela przedstawia dane techniczne poszczególnych wersji Skoda Yeti w latach 2009 - 2017
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Generacja | 5L |
| Wersja | Active |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1197 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1879 kg |
| Szerokość | 1793 mm |
| Długość | 4222 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|