Model
Skoda produkowała ten model Yeti 1.4 TSI MR`09 w latach 2009 - 2017 w 16 wariantach wyposażenia. Każda z 16 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4223 mm, szerokości 1793 mm i wysokości 1691 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Skoda wynosi 1920 kg.
Silnik
W tej wersji Skoda Yeti 1.4 TSI MR`09 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Yeti 1.4 TSI MR`09 posiada pojemność 1390 cm3. Jego moc to 122 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) manualnej. W tym modelu Skoda Yeti znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model Skoda Yeti posiada jeszcze 16 wersji.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 16 wersji wyposażenia, a ten Yeti to wersja Active. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup Skoda Yeti 1.4 TSI MR`09 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Skoda Yeti 1.4 TSI MR`09 figuruje w 1 odmianach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Generacja | 5L |
| Wersja | Active |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1390 cm³ |
| Moc | 90 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1920 kg |
| Szerokość | 1793 mm |
| Długość | 4223 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|