Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Skoda - wyposażył Yeti w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1691 mm pojazd ma 4223 mm długości i 1793 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 2075 kg. Skoda produkował Yeti 2.0 TDI DPF MR`09 w 24 wersjach w latach 2009 - 2017.
Silnik
Skoda w modelu Yeti 2.0 TDI DPF MR`09 umieścił silnik, którego zasilaniem jest olej napędowy. Pojemność jednostki napędowej to 1968 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 140 KM. Samochód posiada napęd przedni (4x2) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową Skoda Yeti posiada jeszcze 12 wersji silnika.
Wyposażenie
Skoda Yeti 2.0 TDI DPF MR`09 w wersji Active Green tec. Jest to jedna z 24 wariantów wyposażenia, którą Skoda przewidział do tego modelu Yeti. Szczegóły specyfikacji Skoda Yeti 2.0 TDI DPF MR`09 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla Skoda Yeti 2.0 TDI DPF MR`09 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Generacja | 5L |
| Wersja | Active Green tec |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2075 kg |
| Szerokość | 1793 mm |
| Długość | 4223 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|