Model
Skoda Yeti, produkowany w latach 2009 - 2017 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny zapewnia 5 drzwi. Ponieważ Yeti ma 4222 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 ma 1691 mm wysokości i 1793 mm szerokości. Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 jest dostępny w 12 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską Yeti pracuje jednostka napędowa o pojemności 1197 cm3. Prezentowany Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada silnik o mocy 105 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową Skoda Yeti występuje w 12 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 w wersji Easy to jedna z 12 wersji, modelu Yeti 1.2 TSI MR`14 E5. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Skoda Yeti 1.2 TSI MR`14 E5 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti |
| Generacja | 5L |
| Wersja | Easy |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1197 cm³ |
| Moc | 77 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1879 kg |
| Szerokość | 1793 mm |
| Długość | 4222 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|