Model
Skoda produkowała ten model Yeti Outdoor 2.0 TDI DPF MR`14 E5 w latach 2009 - 2017 w 20 wariantach wyposażenia. Każda z 20 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4222 mm, szerokości 1793 mm i wysokości 1691 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Skoda wynosi 1965 kg.
Silnik
Skoda Yeti Outdoor 2.0 TDI DPF MR`14 E5 w wersji Easy ma silnik, którego olej napędowy stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1968 cm3 generuje moc 110 KM. W przypadku tego wariantu Skoda Yeti Outdoor mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Skoda ma manualną przekładnię, która jest 5-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Skoda Yeti Outdoor tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 7 wersji silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 20 wersji wyposażenia. W wypadku tego odmiany jest to Yeti Outdoor 2.0 TDI DPF MR`14 E5 Easy. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla aut marki Skoda. Model Yeti Outdoor 2.0 TDI DPF MR`14 E5 istnieje w 1 wersjach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Skoda |
|---|---|
| Model | Yeti Outdoor |
| Generacja | 5L |
| Wersja | Easy |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1968 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1965 kg |
| Szerokość | 1793 mm |
| Długość | 4222 mm |
| Wysokość | 1691 mm |
| Pakiety |
|