W niedzielę 12 stycznia 2014 roku odbędzie się 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka nie mogło zabraknąć Bartłomieja Mireckiego i BM Racing Team. Zespół wspólnymi siłami z częstochowskim Centrum Handlowym M1 organizuje III Rajdową Orkiestrę, wspierając tym samym lokalny sztab WOŚP.W Centrum Handlowym M1 w Częstochowie odbędzie się licytacja przejazdów samochodem wyścigowym Kia Picanto raz rajdówką Subaru Impreza N12. Za kierownicą pojazdu usiądzie oczywiście sam Mistrz – Bartłomiej Mirecki.17-latek dostarczy mocnych wrażeń miłośnikom sportów motorowych na specjalnie wyznaczonym odcinku specjalnym na parkingu Centrum Handlowego M1 Częstochowa. Wszystkie zebrane pieniądze podczas akcji zostaną przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.Przejazdy z Mistrzem to nie jedyna atrakcja związana z III Rajdową Orkiestrą w Częstochowie. Rajdowe białe Subaru Bartka można zobaczyć w pasażu Centrum Handlowego M1. Podczas samego Finału WOŚP, zawodnik BM Racing Team będzie do dyspozycji gości: chętnie odpowie na pytania, weźmie udział w sesji zdjęciowej i zostawi autograf na team'owym kalendarzu. Ponadto zaprezentuje również inne auta ze swojego garażu, a wśród nich znajduje się kilka przysłowiowych "wisienek". Jakich? Niech pozostanie to niespodzianką.

Zapraszamy serdecznie 12 stycznia 2014 roku w godzinach 10:00 – 16:00 na parking Centrum Handlowego M1 w Częstochowie. Zagrajcie razem z nami w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

BARTŁOMIEJ MIRECKI: „Bardzo się cieszę z możliwości udziału w 22. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny będę mógł zapewnić wiele uśmiechu i radości na twarzach innych osób, a przede wszystkim po raz kolejny będę mógł wspomóc cele charytatywne, które tego dnia będą najważniejsze! Serdeczniezapraszam 12 stycznia na parking Centrum Handlowego M1 w Częstochowie, z którym wspólnie organizujemy licytację przejazdów rajdowym Subaru i wyścigową Kią. Atrakcji na pewno nie zabraknie, a przynajmniej ja na to nie pozwolę. Będziemy mieli wiele serc dla was i mam nadzieję, że tym samym odwzajemnicie się innym. Do zobaczenia pod M1, siema!”

Bartłomiej Mirecki po raz drugi zagra dla WOŚP Foto: Auto Świat
Bartłomiej Mirecki po raz drugi zagra dla WOŚP