W tym roku z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla 607 pensjonariuszy tych trzech placówek firma przygotowała paczki z artykułami spożywczymi. Łącznie na poczet świątecznych pakietów zakupionych zostało blisko 5 tys. sztuk artykułów spożywczych.

Podobnie jak przy okazji poprzednich akcji, liczni pracownicy oraz Zarząd firmy bardzo chętnie włączyli się w proces pakowania 607 paczek oraz rozwożenia ich osobiście do placówek. Prezes Zarządu Piotr Chodzeń odwiedził dwie najliczniejsze placówki w Górze Kalwarii i Konstancinie i na ręce kierownictwa i administracji złożył życzenia świąteczne i przekazał upominki dla pensjonariuszy.

Akcja świąteczna Grupy Chodzeń objęła nie tylko placówki w Warszawie i okolicach. Toyota Carter Gdańsk, należąca do Grupy Chodzeń od 2010 r. wspiera od dwóch lat Dom Pomocy Społecznej Polanki w Gdańsku. W tym roku z okazji zbliżających się Świąt Toyota Carter Gdańsk przygotowała dla pensjonariuszy 122 paczki świąteczne, które dostarczone zostały do placówki przez przedstawicieli firmy, z Dyrektorem Handlowym Arkadiuszem Lelukiewiczem na czele.

Niesienie pomocy innym, szczególnie osobom przebywającym w Domach Pomocy Społecznej to zawsze wielka radość i satysfakcja dla pracowników Grupy Chodzeń. To już czwarta inicjatywa Grupy, jeżeli chodzi o pomoc i wsparcie dla ww. Domów Opieki Społecznej. Poprzednie akcje zarówno w Warszawie, jak i w Gdańsku zorganizowane zostały w ubiegłym roku (wiosną i w grudniu) oraz w tym roku, przed świętami Wielkiej Nocy. Inicjatywa pomocy na rzecz DPS doskonale wpisuje się w strategię CSR Grupy Chodzeń, szczególnie jeżeli chodzi o działania na rzecz społeczności lokalnej.