Model
ALFA ROMEO Spider Q4 to samochód dla 2 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 Q4 to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4396 mm, a pozostałe wymiary to: 1830 mm (szerokość) oraz 1367 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji ALFA ROMEO Spider przypada na lata 2006 - 2010.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Spider
Silnik
ALFA ROMEO w modelu Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 umieścił silnik, którego zasilaniem jest benzyna. Pojemność jednostki napędowej to 3195 cm3. Silnik legitymuje się mocą maksymalną na poziomie 260 KM. Samochód posiada napęd AWD (4x4) oraz korzysta z manualnej skrzyni biegów. Jest to 6-biegowa biegowa konstrukcja. Poza wyżej wymienioną wersją silnikową ALFA ROMEO Spider posiada jeszcze 5 wersji silnika.
Wyposażenie
Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 w edycji Q4 to jedna z 5 wersji, modelu Spider 3.2 24V JTS MR`07 939. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji ALFA ROMEO Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
ALFA ROMEO Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 występuje w 1 wersjach nadwozia oraz w 5 rodzajach wyposażenia. Tak ukazują się dane techniczne Spider w latach 2006 - 2010
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Spider |
| Generacja | 939 |
| Wersja | Q4 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | roadster |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2009 |
| Pojemność silnika | 3195 cm³ |
| Moc | 191 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1844 kg |
| Szerokość | 1830 mm |
| Długość | 4396 mm |
| Wysokość | 1367 mm |
| Pakiety |
|