Model
Lata produkcji tej generacji Spider to 2006 - 2010. Standardowo ALFA ROMEO Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 ma wysokość 1367 mm i szerokość 1830 mm. Tym, co określa styl karoserii tego modelu, jest jego długość, która wynosi 4396 mm. Dzięki tym wymiarom ten Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 ma 2 miejscami, a dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Ten Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 jest dostępny w 5 wariantach wyposażenia.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Spider
Silnik
W tej wersji ALFA ROMEO Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 posiada pojemność 3195 cm3. Jego moc to 260 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) automatycznej. W tym modelu ALFA ROMEO Spider znajduje się napęd AWD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model ALFA ROMEO Spider posiada jeszcze 5 wersji.
Wyposażenie
Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 w wersji Q4 Q-tronic to jedna z 5 wersji, modelu Spider 3.2 24V JTS MR`07 939. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji ALFA ROMEO Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
ALFA ROMEO Spider 3.2 24V JTS MR`07 939 - dane techniczne dla wszystkich odmian nadwoziowych występujących w latach 2006 - 2010.
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Spider |
| Generacja | 939 |
| Wersja | Q4 Q-tronic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | roadster |
| Produkcja Od | 2006 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 3195 cm³ |
| Moc | 191 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
| Masa całkowita | 1874 kg |
| Szerokość | 1830 mm |
| Długość | 4396 mm |
| Wysokość | 1367 mm |
| Pakiety |
|