Model
Decydując się na samochód marki KII Niro EV, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4420 mm, szerokość 1825 mm, a wysokość 1825 mm. Masa własna modelu Niro to 2080 kg. Samochód produkowano od 2022 r. do teraz.
Silnik
KIA Niro w wersji XL 65 kWh ma silnik, którego źródłem zasilania jest prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 204 KM. W przypadku wariantu Niro EV mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ta KIA ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na KIĘ Niro EV tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 3 wariantów.
Wyposażenie
KIA Niro XL 65 kWh to jedna z 3 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji KII Niro EV od 2022 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | KIA |
|---|---|
| Model | Niro EV |
| Wersja | XL 65kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Moc | 150 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2080 kg |
| Szerokość | 1825 mm |
| Długość | 4420 mm |
| Wysokość | 1570 mm |
| Pakiety |
|