Model
Decydując się na samochód taki jak OPEL Adam będzie można zabrać na pokład 4 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 3 drzwi. Długość nadwozia wynosi 3698 mm. Poza tym Adam ma 1484 mm wysokości. Jego szerokość to 1807 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego OPEL Adam 1.4 MR`13 wynosi 1480 kg. Samochód produkowany był przez OPEL w latach 2012 - 2019.
Silnik
Pod maską OPEL Adam 1.4 MR`13 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 1398 cm3. W tej wersji OPEL Adam wytwarza moc maksymalną na poziomie 87 KM. Opisywany model OPEL Adam 1.4 MR`13 Rocks MTA posiada automatyczną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 25 wersjach wyposażenia. Prezentowany OPEL to egzemplarz w poziomie określanym nazwą Rocks MTA. Adam 1.4 MR`13 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji OPEL Adam w latach 2012 - 2019
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Adam |
| Generacja | M13 |
| Wersja | Rocks MTA |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1398 cm³ |
| Moc | 64 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1480 kg |
| Szerokość | 1807 mm |
| Długość | 3698 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Pakiety |
|