Model
Decydując się na samochód taki jak OPEL Adam będzie można zabrać na pokład 4 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 3 drzwi. Długość nadwozia wynosi 3698 mm. Poza tym Adam ma 1484 mm wysokości. Jego szerokość to 1807 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego OPEL Adam 1.2 MR`13 wynosi 1460 kg. Samochód produkowany był przez OPEL w latach 2012 - 2019.
Silnik
Pod maską Adam działa jednostka napędowa o pojemności 1229 cm3. Prezentowany Adam 1.2 MR`13 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 69 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową OPEL Adam występuje w 4 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 15 edycji wyposażenia, a ten Adam to wersja Rocks Unlimited. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na nabycie OPEL Adam 1.2 MR`13 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych OPEL Adam 1.2 MR`13. Wśród parametrów znajdują się wartości dotyczące każdej z 15 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Adam |
| Generacja | M13 |
| Wersja | Rocks Unlimited |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1229 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1460 kg |
| Szerokość | 1807 mm |
| Długość | 3698 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Pakiety |
|