Model
Adam 1.2 MR`13 to 3 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 4 pasażerów. Rozstaw osi w Adam 1.2 MR`13 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 3698 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1807 mm szerokości oraz 1484 mm wysokości. OPEL produkował ten model 15 wersjach w latach 2012 - 2019.
Silnik
W tej wersji OPEL Adam 1.2 MR`13 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Adam 1.2 MR`13 posiada pojemność 1229 cm3. Jego moc to 69 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) manualnej. W tym modelu OPEL Adam znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model OPEL Adam posiada jeszcze 15 wersji.
Wyposażenie
OPEL Adam 1.2 MR`13 w wersji Slam S&S. Jest to jedna z 15 wariantów wyposażenia, którą OPEL przewidział do tego modelu Adam. Szczegóły specyfikacji OPEL Adam 1.2 MR`13 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak prezentują się dane techniczne dla OPEL Adam 1.2 MR`13 w odrębnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Adam |
| Generacja | M13 |
| Wersja | Slam S&S |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2018 |
| Pojemność silnika | 1229 cm³ |
| Moc | 51 kW |
| Liczba drzwi | 3 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1460 kg |
| Szerokość | 1807 mm |
| Długość | 3698 mm |
| Wysokość | 1484 mm |
| Pakiety |
|