Model
5 -drzwiowy RENAULT Latitude MR`11 został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1483 mm wysokości. Szerokość ma 1832 mm. To dość standardowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4897 mm. Latitude MR`11 był produkowany przez RENAULT w latach 2010 - 2015 w 2 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Latitude
Silnik
Pod maską RENAULT Latitude MR`11 działa jednostka o pojemności 1997 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i uzyskuje moc na poziomie 140 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją RENAULT przewidział 2 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
2 edycji wyposażenia zapewnia pokaźne możliwości konfiguracji dla RENAULT Latitude. Prezentowany Latitude MR`11 to wersja Expression 140, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Latitude MR`11 - dane techniczne dla wszystkich wariantów nadwoziowych występujących w latach 2010 - 2015.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Latitude |
| Generacja | L70 |
| Wersja | Expression 140 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2020 kg |
| Szerokość | 1832 mm |
| Długość | 4897 mm |
| Wysokość | 1483 mm |
| Pakiety |
|