Model
Decydując się na samochód taki jak RENAULT Latitude będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 4 drzwi. Długość karoserii wynosi 4897 mm. Poza tym Latitude ma 1483 mm wysokości. Jego szerokość to 1832 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego RENAULT Latitude dCi MR`11 wynosi 2140 kg. Samochód produkowany był przez RENAULT w latach 2010 - 2015.
Czytaj więcej o RENAULT Latitude
Silnik
Pod maską Latitude pracuje jednostka napędowa o pojemności 1995 cm3. Prezentowany Latitude dCi MR`11 jest napędzany paliwem jakim jest olej napędowy. Model posiada motor o mocy 131 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową RENAULT Latitude występuje w 2 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Prezentowany automobil występuje w 9 edycji wyposażenia, a ten Latitude to wersja Privilege 130. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na nabycie RENAULT Latitude dCi MR`11 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
RENAULT Latitude dCi MR`11 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2010 - 2015.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Latitude |
| Generacja | L70 |
| Wersja | Privilege 130 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1995 cm³ |
| Moc | 96 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2140 kg |
| Szerokość | 1832 mm |
| Długość | 4897 mm |
| Wysokość | 1483 mm |
| Pakiety |
|