Najprawdopodobniej z wtorku na środę (z 10 na 11 stycznia) między godziną 22 a 5 rano doszło do nietypowej kradzieży. Z ciężarówki stojącej na parkingu przy autostradzie M6 w Wielkiej Brytanii skradziono znajdujący się w naczepie towar. Z informacji przekazanych policji przez 50-letniego kierowcę wynika, że w sumie zniknęły 22 palety, na których znajdował się transport sportowej odzieży.

Dalsza część tekstu pod materiałem wideo:

Policja ze Staffordshire przekazała, że w dniu kradzieży obok ogołoconej z towaru ciężarówki widziano także inną, czerwono-białą ciężarówkę. Ten pojazd odjechał ok. godziny 2 w nocy. Zauważono również czterech sprawców biegnących w stronę pobliskiej restauracji. Po dokonaniu kradzieży na parkingu została jedynie ciężarówka z naczepą i pociętą plandeką.

Obecnie policjanci prowadzą śledztwo w tej sprawie. Pomocne mogą okazać się nagrania z kamer przemysłowych znajdujących się w pobliżu miejsca kradzieży, a także wszelkie informacje od osób postronnych. Śledczy apelują także, aby kierowcy — dla własnego bezpieczeństwa i ochrony prowadzonych pojazdów — parkowali w dobrze oświetlonych miejscach.

Ładowanie formularza...