Więcej atrakcyjności - oto jak BMW tłumaczy wprowadzenie niewielkich zmian w modelach X3 i X4. Samochody określane przez BMW odpowiednio jako SAV (Sport Activity Vehicle) i SAC (Sport Activity Coupe) trafią na rynek już niebawem. Producent zapowiedział bowiem, że zmodyfikowane auta z nowym pakietem M Sport Individual będą dostępne od sierpnia 2019 roku.

Listę opcji wzbogacono m.in. o fotele M Sport z nową konstrukcją siedziska, 21-calowe lakierowane felgi BMW Individual, skórzaną tapicerkę Merino (także z serii Individual) oraz listwy dekoracyjne w kolorze Piano Black. BMW wspomina także o pakiecie M Carbon z dodatkowymi elementami dekoracyjnymi na nadwoziu. Dalej trzeba będzie dopłacić za pakiet rozrywkowy (czyli m.in. Apple CarPlay), nawigacyjny (nawigacja z usługami Connected Drive) czy innowacyjny (funkcje dodatkowych asystentów jazdy). Tyle i aż tyle.

Pod maską bez niespodzianek. W X4 M i w X3 M do wyboru silnik diesla o mocy 326 KM lub benzynowe o mocy 354 KM i 480 KM. Wszystkie o tej samej pojemności – trzech litrów.