Model
Decydując się na samochód marki JEEPa Cherokee V, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4624 mm, szerokość 1859 mm, a wysokość 1859 mm. Masa własna modelu Cherokee to 2450 kg. Samochód produkowano od 2014 r. do 2018 r.
Silnik
Pod maską modelu Cherokee V pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1956 cm3 i mocy maksymalnej 140 KM. Ma napęd 4WD (4x4), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. JEEP przewidział dla tego samochodu 3 wersje silnikowe oraz 3 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 3 wersjach wyposażenia. Prezentowany JEEP Cherokee to egzemplarz w odmianie Longitude 4WD. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla JEEPa Cherokee, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | JEEP |
|---|---|
| Model | Cherokee V |
| Wersja | Longitude 4WD |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1956 cm³ |
| Moc | 103 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2450 kg |
| Szerokość | 1859 mm |
| Długość | 4624 mm |
| Wysokość | 1670 mm |