Model
Freelander II T4D 2.2 MR`11 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w Freelander II T4D 2.2 MR`11 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4500 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1970 mm szerokości oraz 1765 mm wysokości. LAND ROVER produkował ten model 10 wersjach w latach 2006 - 2014.
Czytaj więcej o LAND ROVER Freelander
Silnik
LAND ROVER - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Freelander II T4D. W wypadku tego modelu LAND ROVER Freelander II T4D liczba wersji silnikowych wynosi: 1. Prezentowany model Freelander II T4D 2.2 MR`11 posiada motor o pojemności 2179 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 150 KM i posiada napęd AWD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 6-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 10 wersjach wyposażenia. Prezentowany LAND ROVER to egzemplarz w poziomie określanym nazwą HSE. Freelander II T4D 2.2 MR`11 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
LAND ROVER Freelander II T4D 2.2 MR`11 istnieje w 1 wersjach nadwozia oraz w 10 rodzajach wyposażenia. Tak przedstawiają się dane techniczne Freelander II T4D w latach 2006 - 2014
Najważniejsze dane
| Marka | LAND ROVER |
|---|---|
| Model | Freelander II T4D |
| Generacja | L359 |
| Wersja | HSE |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 2179 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2505 kg |
| Szerokość | 1970 mm |
| Długość | 4500 mm |
| Wysokość | 1765 mm |
| Pakiety |
|