Model
LEXUS LBX, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4190 mm długości, 1825 mm szerokości i 1825 mm wysokości. LEXUS LBX jest dostępny w 11 wersjach wyposażenia.
Silnik
LEXUS LBX w wersji Relax AWD-i ma silnik, którego źródło zasilania stanowi hybryda benzynowo-elektryczna. Jednostka o pojemności 1490 cm3 generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu LBX mówimy o aucie posiadającym napęd AWD-i (silnik elektryczny napędza oś tylną). Ten LEXUS ma przekładnię automatyczną. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na LEXUSA LBX tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 11 wariantów.
Wyposażenie
LEXUS LBX Relax AWD-i to jedna z 11 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji LEXUS LBX od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | LEXUS |
|---|---|
| Model | LBX |
| Wersja | Relax AWD-i |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | AWD-i (siln. elekt. napędza oś tylną) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1490 cm³ |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1820 kg |
| Szerokość | 1825 mm |
| Długość | 4190 mm |
| Wysokość | 1560 mm |
| Pakiety |
|