Model
MERCEDES-BENZ C 400 e, produkowany od 2021 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 4751 mm długości, 1820 mm szerokości i 1820 mm wysokości. MERCEDES-BENZ C jest dostępny w 2 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o MERCEDES-BENZ C
Silnik
Pod maską modelu C 400 e pracuje silnik, zasilany układem hybrydowym benzynowo-elektrycznym, o pojemności 1999 cm3 i mocy maksymalnej 381 KM. Ma napęd AWD (4x4), a przekładnia jest 9-biegowa, automatyczna. MERCEDES-BENZ przewidział dla tego samochodu 2 wersje silnikowe oraz 2 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
MERCEDES-BENZ C AMG 4Matic to jedna z 2 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji MERCEDES-BENZ C 400 e od 2021 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | MERCEDES-BENZ |
|---|---|
| Model | C 400 e |
| Wersja | AMG 4Matic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1999 cm³ |
| Moc | 280 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2670 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4751 mm |
| Wysokość | 1442 mm |
| Pakiety |
|