Model
RENAULT Grand Espace IV 25th SL 170 to samochód dla 7 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Grand Espace IV 2.0 Turbo MR`02 25th SL 170 to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4861 mm, a pozostałe wymiary to: 1860 mm (szerokość) oraz 1746 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia poprawną przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji RENAULT Grand Espace IV przypada na lata 2002 - 2014.
Czytaj więcej o RENAULT Grand Espace
Silnik
Pod maską Grand Espace IV działa silnik, którego paliwem jest benzyna, o pojemności 1998 cm3 i mocy maksymalnej 170 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd przedni (4x2). W samochodzie znajduje się 6-biegowa manualna przekładnia. RENAULT przewidział dla modelu Grand Espace IV 3 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 6.
Wyposażenie
Ten Grand Espace IV 2.0 Turbo MR`02 występuje w 6 wariantach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Grand Espace IV 2.0 Turbo MR`02, a jego wersja wyposażenia to 25th SL 170. Zawartość wyposażenia tej wersji RENAULT występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela demonstruje dane techniczne poszczególnych wersji RENAULT Grand Espace IV w latach 2002 - 2014
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Grand Espace IV |
| Generacja | IV |
| Wersja | 25th SL 170 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 125 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2530 kg |
| Szerokość | 1860 mm |
| Długość | 4861 mm |
| Wysokość | 1746 mm |
| Pakiety |
|