Model
RENAULT produkował ten model Grand Espace IV w latach 2002 - 2014. Każda z 1 odmian RENAULT Grand Espace IV 2.0 dCi MR`02 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4861 mm, szerokości 1860 mm i wysokości 1746 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w RENAULT Grand Espace IV 2.0 dCi MR`02 7 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 2610 kg
Czytaj więcej o RENAULT Grand Espace
Silnik
Pod maską Grand Espace IV działa silnik, którego paliwem jest olej napędowy, o pojemności 1995 cm3 i mocy maksymalnej 150 KM. Moc trafia do kół poprzez napęd przedni (4x2). W aucie znajduje się 6-biegowa manualna przekładnia. RENAULT przewidział dla modelu Grand Espace IV 3 wersji silnikowych, które mogą być zestawiane z różnymi wersjami wyposażenia, których producent przewidział 13.
Wyposażenie
Prezentowany automobil występuje w 13 edycji wyposażenia, a ten Grand Espace IV to wersja Voyager SL 150. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup RENAULT Grand Espace IV 2.0 dCi MR`02 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela prezentuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych RENAULT Grand Espace IV 2.0 dCi MR`02
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Grand Espace IV |
| Generacja | IV |
| Wersja | Voyager SL 150 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | van |
| Produkcja Od | 2008 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1995 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2610 kg |
| Szerokość | 1860 mm |
| Długość | 4861 mm |
| Wysokość | 1746 mm |
| Pakiety |
|