Model
SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 wytwarzano w latach 2001 - 2017. Wymiary tego SSANGYONG Rexton W to: długość - 4755 mm, szerokość - 1900 mm oraz wysokość - 1840 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 7 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Rexton W waży 2710 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten Rexton W Diesel MR`13 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o SSANGYONG Rexton
Silnik
SSANGYONG - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Rexton W. W wypadku tego modelu SSANGYONG Rexton W liczba wersji silnikowych wynosi: 2. Prezentowany model Rexton W Diesel MR`13 posiada motor o pojemności 1998 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 155 KM i posiada napęd 4WD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 6-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 w wersji Crystal 4WD. Jest to jedna z 6 wariantów wyposażenia, którą SSANGYONG przewidział do tego modelu Rexton W. Szczegóły specyfikacji SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 występuje w 1 wersjach nadwozia oraz w 6 odmianach wyposażenia. Tak prezentują się dane techniczne Rexton W w latach 2001 - 2017
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Rexton W |
| Generacja | I |
| Wersja | Crystal 4WD |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Pojemność silnika | 1998 cm³ |
| Moc | 114 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2710 kg |
| Szerokość | 1900 mm |
| Długość | 4755 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Pakiety |
|