Model
Aby komfortowo przewozić 7 osób, producent - SSANGYONG - wyposażył Rexton W w 7 -cioro drzwi. Wysoki 1840 mm pojazd ma 4755 mm długości i 1900 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 2710 kg. SSANGYONG produkował Rexton W Diesel MR`13 E6 w 7 wersjach w latach 2001 - 2017.
Czytaj więcej o SSANGYONG Rexton
Silnik
Pod maską SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 E6 znajdziemy motor o 178 KM mocy i pojemności 2157 cm3. Jest to jeden z 2 silników, które SSANGYONG przewidział dla tego modelu. Rexton W Diesel MR`13 E6 posiada napęd 4WD (4x4). Za przeniesienie napędu na koła w SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 E6 odpowiedzialna jest automatyczna przekładnia ( 7-biegowa ). Silnik w Rexton W Diesel MR`13 E6 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Rexton W Diesel MR`13 E6 jest ich 7 ).
Wyposażenie
SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 E6 w wersji Quartz 4WD Aut.. Jest to jedna z 7 wariantów wyposażenia, którą SSANGYONG przewidział do tego modelu Rexton W. Szczegóły specyfikacji SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 E6 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela prezentuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych SSANGYONG Rexton W Diesel MR`13 E6
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Rexton W |
| Generacja | I |
| Wersja | Quartz 4WD Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2017 |
| Pojemność silnika | 2157 cm³ |
| Moc | 131 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 7 |
| Masa całkowita | 2710 kg |
| Szerokość | 1900 mm |
| Długość | 4755 mm |
| Wysokość | 1840 mm |
| Pakiety |
|