Model
5 -drzwiowy SSANGYONG Tivoli 1.5 GDI MR`20 E6d został wyposażony w 5 miejsc dla podróżnych i ma 1613 mm wysokości. Szerokość ma 1810 mm. To dość typowa wartość dla pojazdów z tego segmentu, tak samo jak jego długość, która wynosi 4225 mm. Tivoli 1.5 GDI MR`20 E6d był produkowany przez SSANGYONG w latach 2015 - 2022 w 20 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o SSANGYONG Tivoli
Silnik
Pod maską Tivoli pracuje jednostka napędowa o pojemności 1497 cm3. Prezentowany Tivoli 1.5 GDI MR`20 E6d jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 163 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 6-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową SSANGYONG Tivoli występuje w 7 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 20 wersji wyposażenia. W wypadku tego wariantu jest to Tivoli 1.5 GDI MR`20 E6d Amber. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla SSANGYONG Tivoli 1.5 GDI MR`20 E6d w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SSANGYONG |
|---|---|
| Model | Tivoli |
| Generacja | I |
| Wersja | Amber |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2019 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1497 cm³ |
| Moc | 120 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1850 kg |
| Szerokość | 1810 mm |
| Długość | 4225 mm |
| Wysokość | 1613 mm |
| Pakiety |
|