Model
Toyota produkował ten model Auris w latach 2012 - 2019. Każda z 1 odmian Toyota Auris Diesel MR`13 ma posiadającą 5 drzwi karoserię, o długości 4560 mm, szerokości 1760 mm i wysokości 1460 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w Toyota Auris Diesel MR`13 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1845 kg
Silnik
Pod maską Toyota Auris Diesel MR`13 pracuje jednostka o pojemności 1364 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i generuje moc na poziomie 90 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją Toyota przewidział 8 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 9 wersji wyposażenia. W wypadku tego odmiany jest to Auris Diesel MR`13 Life. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Toyota Auris Diesel MR`13 figuruje w 1 wersjach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | Toyota |
|---|---|
| Model | Auris |
| Generacja | E180 |
| Wersja | Life |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1364 cm³ |
| Moc | 66 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1845 kg |
| Szerokość | 1760 mm |
| Długość | 4560 mm |
| Wysokość | 1460 mm |